ADLEMA TRANS

W skład naszej działalności wchodzi świadczenie usług z zakresu spedycji drogowej. Usługi te z powodzeniem realizujemy w granicach naszego kraju, jak również na skalę międzynarodową. Nasze przesyłki kontrolowane są na każdym etapie procesu transportu drogowego. Stała współpraca z szerokim gronem przewoźników przekłada się na dostępność środków transportu od 1,5t do 24t co pozwala nam realizować dla Państwa zlecenia całopojazdowe jak i częściowe. Korzystając z naszych usług, mogą Państwo liczyć na terminowość dostaw i konkurencyjne ceny.
Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu przez ADLEMA - TRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ w celu odpowiedzi na zadane pytanie oraz potwierdzam zapoznanie się z polityką prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej od ADLEMA - TRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres zawarty w formularzu.

Administratorem danych osobowych zawartych w formularzu jest ADLEMA - TRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ z siedzibą pod adresem: ul. Horacego 17, 80-299 Gdansk, e-mail: biuro@adlema.pl. Dane będą przetwarzane do podjęcia działań na Pana/Pani żądanie w celu odpowiedzi na pytanie zadane w formularzu oraz do celów wynikających z prawnie uzasadnionego interesu realizowanego przez administratora danych, a mianowicie marketingu bezpośredniego zgodnie z Polityką prywatności. Dane będą przetwarzane do czasu zrealizowania lub zaprzestania realizowania ww. celów. Przysługuje Panu/Pani prawo do żądania dostępu do podanych danych, jak również do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a w zakresie przetwarzania do celów marketingu bezpośredniego również prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania. Może Pan/Pani wnieść skargę do GIODO/PUODO. Podanie powyższych danych jest dobrowolne, lecz niepodanie ich będzie skutkowało niemożnością realizacji celów, o których mowa powyżej.

Dokumenty do pobrania